Звернення громадян

 1. Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: бульвар Шевченка, 185, м. Черкаси, 18000 (або подати до відділу роботи із зверненнями громадян Черкаської обласної державної адміністрації за вказаною адресою).
  Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
  У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
  В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
  Телефон для довідок за зверненнями громадян (0472)37-21-77, 37-60-01, 37-22-49.
 2. Ваше П.І.Б.(обов'язково)
  Будь-ласка, введіть своє П.І.Б.
 3. Ваш email(обов'язково)
  Неправильна адреса e-mail
 4. Місце проживання(обов'язково)
  Заповніть це поле
 5. Текст звернення(обов'язково)
  Заповніть це поле
 6. Завантажити файл
  Неверный ввод