Релігійні організації в Уманському районі

  Релігіні громади, що мають зареєстровані саттути (згідно вимог Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації")
№ з/п Найменування релігійної громади Місцезнаходження
1 СВЯТО-ДИМИТРІЇВСЬКА ПАРАФІЯ УМАНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ село Степківка
2 УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА /ІОАННОБОГОСЛОВІВСЬКА ПАРАФІЯ/ село Черповоди
3 ПАРАФІЯ СВЯТА ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ село Рижавка
4 Свято-Троїцька парафія Української православної церкви с. Пугачівка
5 Михайлівська парафія Української православної церкви с. Старі Бабани
6 Свято-Володюмирська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Кочубіївка
7 Свято-Михайлівська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Піківець
8 Свято-Петропавлівська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Дмитрушки
9 Свято-Димитріївська парафія Української православної церкви с. Юрківка
10 Парафія Різдва Пресвятої Богородиці Уманської єпархії Української православної церкви с. Ладижинка
11 Космо-Дем'янська парафія Української православвної церкви с. Доброводи
12 Свято-Покровська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Бабанка
13 Хрестовоздвиженська парафія Черкаської єпархії Української православної церкви с. Оксанино
14 Михайлівська парафія Української православної церкви с. Антонівка
15 Димитрієвська парафія Української православної церкви с. Танське
16 Свято-Троїцька парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Сушківка
17 Свято Параскевинська парафія Української православної церкви с. Максимівка
18 Свято-Іоаннобогословська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Гродзеве
19 Свято-Михайлівська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Аполянка
20 Покровська парафія Черкаської єпархії Української православної церкви с. Косенівка
21 Свято-Параскевинська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Родниківка
22 Парафія Покрова Божої Матері Української православної церкви с. Кочержинці
23 Свято-Параскевинська парафія Української православної церкви с. Собківка
24 Парафія Святого Димитрія Солунського Української православної церкви с. Городниця
25 Св. Казанська парафія Черкаської єпархії Української православної церкви с. Томашівка
26 Свято-Покровська парафія Української православної церкви с. Городецьке
27 Парафія Різдва Пресвятої Богородиці Уманської єпархії Української православної церкви с. Колодисте
28 Парафія Різдва Пресвятої Богородиці Уманської єпархії Української православної церкви с. Гереженівка
29 Іванівська парафія Черкаської єпархії Української православної церкви с. Іванівка
30 РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-УСПЕНСЬКА ПАРАФІЯ УМАНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. РОПОТУХА с. Ропотуха
31 РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА ПАРАФІЯ УМАНСЬКОЇ ЄПАРХІЇІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С. ОСТРІВЕЦЬ с. Острівець
32 Іоаннобогословівська парафія Черкаської єпархії Української православної церкви с. Краснопілка
33 Іоаннобогословівська парафія Черкаської єпархії Української православної церкви с. Шарин
34 Іоаннобогословівська парафія Черкаської єпархії Української православної церкви с. Текуча
35 Парафія Різдва Пресвягої Богородиці Української православної церкви с. Палянецьке
36 Свято-Димитріївська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Громи
37 Парафія Різдва Богородиці Української православної церкви с. Фурманка
38 Свято-Параскевинська парафія Української православної церкви с. Паланка
39 Димитрієвська парафія Української православної церкви с. Рогова
40 Свято-Введенська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Піківець
41 Свято-Михайлівська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Посухівка
42 Свято-Покровська парафія Уманської єпархії Української православної церкви с. Ятранівка
43 АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ село Берестовець
44 РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ АРХІСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЙЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ село Піківець
45 РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ КАЗАНСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С. ТОМАШІВКА село Томашівка
46 Парафія Казанської ікони Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату с. Дубова
47 Парафія Святого Миколая Чудотворця Української православної церкви Київського патріархату с. Коржовий Кут
48 Парафія Святої Тройці Української православної церкви Київського патріархату с. Сушківка
49 Парафія Покрова Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату с. Вільшанка
50 Парафія Різдва Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату с. Коржова
51 Св. Покровська парафія Української православної церкви Київського патріархату с. Городецьке
52 Парафія Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату с. Гереженівка
53 Свято-Покровська парафія Української православної церкви Київського патріархату с. Ятранівка
54 Парафія Покрови Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату с. Косенівка
55 ПАРАФІЯ КОЗАЦЬКА ПОХІДНА ЦЕРКВА ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ село Пугачівка
56 ПОМІСНА ЦЕРКВА /РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА/ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ село Паланка
57 Церква Євангельських християн-баптистів с. Ладижинка
58 ПОМІСНА ЦЕРКВА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ с. Собківка
59 Церква Євангельських християн-баптистів с. Заячківка
60 Церква Євангельських християн-баптистів с. Сушківка
61 Церква Євангельських християн-баптистів с. Громи
62 Церква Євангельських християн-баптистів с. Оксанино
63 Релігійна громада Християн Євангельської Віри с. Текуча
64 Церква Адвентистів сьомого дня с. Берестовець
65 Релігійна громада Церкви Адвентистів сьомого дня с. Рудниківка
66 ХРИСТИЯНСЬКА   ЄВАНГЕЛЬСЬКА ЦЕРКВА "СЛОВО ЖИТТЯ" с. Ладижинка