Інсталяція, виставка, святковий концерт відбудуться у Каневі з нагоди Дня захисника України

Четвер, 12 жовтня 2017 09:33
Відсьогодні у Каневі розпочнуться урочисті заходи, присвячені відзначенню Дню захисника України.

Про це повідомляє«Kanos» із посиланням на інформацію відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради.
   Відтак, на сьогодні заплановане проведення круглого столу «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення», який розпочнеться о 13.30 у конференц-залі музею Т.Шевченка, та першості Канева із стрільби з пневматичної зброї серед збірних команд шкіл міста, яка відбудеться із 16.00 до 18.00 у тирі ЗОШ №4. Завтра, 12 жовтня у тому ж тирі розіграють командний Чемпіонат Канева із стрільби з пневматичної зброї.
   13 жовтня у фойє Міського будинку культури із 14.00 функціонуватиме інсталяція «Вічна пам'ять героям», виставка робіт конкурсу «Мій батько-захисник», книжкова виставка «Україна від подиху століть до сьогодення», а о 15.00 розпочнуться урочистості та святковий концерт із нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва «Нехай святиться у віках хоробрість ваша і відвага!».
   У суботу, 14 жовтня із 8.00 розпочнуться молебні за захисниками України та панахиди за загиблими у церквах Канева, а о 10.00 відбудеться мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку Івану Підкові, до меморіалу Слави, пам’ятного знаку Героям Небесної сотні, могил А.Петрушенка, А.Чупилки, О. Перцева, С. Кобченка – загиблих воїнів АТО на Сході України.
   У цей же день о 17.00 відбудуться заходи із нагоди 75-річчя від створення Української Повстанської Армії, у межах яких на кіно-концертному майданчику ім.Ю.Іллєнка на набережній Дніпра відбудеться вечір повстанської пісні «Ой, у лузі червона калина…» ( за участі учнівських, студентських, творчих колективів міста та району) та показ документального фільму «Уроки Норільського повстання».