У Кам'янському заповіднику проведено пізнавальний квест до 220-річчя О.С.Пушкіна

Середа, 12 червня 2019 10:22
    Для дітлахів пришкільного табору Ребедайлівської ЗОШ організовано ознайомчо-просвітницький квест “По слідах лісовика Кам’янського парку”. Тематикою заходу була життєдіяльність О.С.Пушкіна, особливість його дитячих творів та різні краєзнавчі моменти з історії Кам’янського краю. Ведучий і автор дійства – О.Мушта.

   За легендою у парку ім. Декабристів щороку прокидається лісовик, який хоче перевірити, як діти знають історію Кам’янки та творчість О.Пушкіна. Він закладає по різних частинах парку завдання, відгадавши які відкриваються манускрипти з написом наступних місць зупинки. Пройшовши всі кола випробовувань, які включають нестандартне пересування з точки до точки (взявшись за руки, співаючи пісні та ін.) наприкінці дійства на дітей чекає подарунок.
   Дітлахи з ентузіазмом включились до квесту, ретельно виконуючи всі завдання лісовика та його побажання. Учні пройшлись алеями парку, знайшли всі знаки та відповіли на запитання. Дійство пройшло у веселій і приємній атмосфері, сприяючи, сподіваємось, ефективному засвоєнню знань.
Біля пам’ятника О.Пушкіну, де, символічно, завершився квест, дітей нагородили грамотою “За знання творчості О.С.Пушкіна” та пам’ятною світлиною.

Інші новини