На Черкащині відбувся перший Всеукраїнський пленер «Стежками Тараса. Вільшана - 2019»

Середа, 12 червня 2019 09:27
   От і промайнуло 11 незабутніх днів першого Всеукраїнського пленеру «Стежками Тараса. Вільшана - 2019», який охопив села дитинства нашого земляка Тараса Григоровича Шевченка. І саме сьогодні, 11 червня 2019 року, 12 відомих українських живописців (Олександр Ворона, Світлана Клименко, Павло Шарко, Василь Красьоха, Андріян Бабюк, Цезарій Ганушкевич, Олексій Овчаренко, Олена Ісаченко, Світлана Мазуніна, Ігор Трохименко, Леся Тищенко) звітували про свої доробки перед усією Вільшанською об’єднаною територіальною громадою. У одному з залів сільського будинку культури представлено виставку художніх робіт учасників цьогорічного пленеру.
 
В залі зібралися організатори заходу (голова Вільшанської ОТГ Володимир Яровий з дружиною Людмилою, художниця Леся Тищенко та автор телевізійних програм "Мистецька хвиля+", "Арт-каталог", "Світом крокуємо разом!" у Канал Ukrvideotravel в YouTube, Заслужений журналіст України у НСЖУ Сергій Комісаров), вихованці місцевої школи мистецтв, викладачі та не байдужі жителі смт Вільшана. 
Художники з захопленням розповідали про свої враження від краси Шевченкового краю. Кожен з учасників представив гостям свої роботи та деякі з них подарували для громади селища. Як учасники так і гості заходу отримали масу задоволення. 
А організатори повідомили, що це лише початок і наступного року батьківщину Кобзаря малюватимуть нові й нові майстри пензля. Тож побажаємо і організаторам і учасникам пленеру наснаги, творчих злетів, та сподіваємося на зустріч знову. Тож далі буде…Інші новини