На фестивалі “Товмацький курінь” реконструктори відтворять сцену бою холодноярців

П'ятниця, 24 травня 2019 10:51
Батьківщина Холодноярських отаманів Лютого-Лютенка та Чорного Ворона, село Товмач Шполянського району на Черкащині запрошує патріотів України взяти участь у культурно-просвітницькому фестивалі “Товмацький курінь” що пройде 15 червня.

Хедлайнер фесту – знаний гурт “Тінь Сонця” та його лідер Сергій Василюк. А також у програмі: Р.Коваль та історичний клуб “Холодний Яр”, чудові аматорські колективи та виконавці, гурти Шполянської ОТГ “Вечорниці”, “Берегиня”, “Лебедів кущ”, виставкове містечко за участю умільців КЗ “Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді” , станції юних натуралістів ОТГ, а також гостей з інших районів.

На глядачів чекає сюрприз – цього разу у центрі села буде проведено реконструкцію бою холодноярців за участі кращих реконструкторів України.

Товмач запрошує!