У Кам’янському заповіднику відбулася творча зустріч із черкаським режисером та постановником Олександром Бондаренком

Середа, 15 травня 2019 10:02
   В історичному музеї Кам’янського заповідника була проведена чудова мистецька подія. До музейного закладу міста завітав театральний режисер, поет, учасник Революції Гідності та російсько-української війни, волонтер і організатор Олександр Бондаренко.
Широкому загалу глядачів він став відомим відносно нещодавно як ініціатор мистецької акції “Ангели не вмирають”, автор поетичної містерії “Тиша і грім Василя Симоненка” та інших культурних та театральних постановок. На днях у Черкасах відбудеться прем’єра його музичної казки “Добра мати бридкого каченяти”.
В ході зустрічі, яку відвідали учні міських ЗОШ № 1 та № 2, кам’янчани, співробітники заповідника, О.Бондаренко розповідав присутнім свою біографію, світобачення, життєві принципи, філософію буття та ін. Опис цікавих фактів поєднувалось із читанням віршів автора, яскравого змістовного наповнення. 
Також, наприкінці заходу, Олександр Бондаренко відповідав на питання кам’янчан та учнів, характеризуючи суспільно-політичні та ідеологічні перспективи країни на найближчі роки. Вінцем зустрічі стало акапельне виконання народних пісень у виконанні почесного гостя. Пісню “Ніч, яка місячна…” була виконана спільно із композитором, заступником директора Кам’янського заповідника Тамілою Чупак (за підтримки всіх інших присутніх, які знали слова).
1,5 години часу пройшли як 20 хв., підтверджуючи цікавість приїжджого гостя та його багатий світ уяви. Тож слідкуйте за анонсами та відвідуйте наші заходи.

Інші новини