Найвідоміша співачка "Голосу країни" зустрінеться із земляками у Ватутіному на Звенигородщині

Вівторок, 26 березня 2019 10:27
Першою на сцену телешоу "Голос країни" 24 березня від команди Потапа вийшла дівчина з рок-вокалом Вікторія Ягич – з Ватутіного Звенигородського району Черкащини. Вона виконала композицію гурту Eurythmics у кавер-версії Мериліна Менсона Sweet dreams.
Конкурсантка настільки вразила своїм потужним голосом Тіну Кароль, що зірковий тренер запропонувала Ягич взяти участь у "Євробаченні" від України, – зазначає прес-служба телешоу.

"Ім'я ваше – це перемога. Ваш голос вражає. Вас треба ще кудись заслати на такий конкурс, де можна представити Україну... "Євробачення" наступного року", – сказала Тіна. Своєю чергою Вікторія зізналася, що їй ця тема справді цікава…

Ввечері того ж дня Вікторія Ягич через мережу "Фейсбук" звернулася до своїх земляків: "Ось я і в прямих ефірах! Дякую всім, хто мене підтримує! Любе моє місто, моє Ватутіне! Ще раз окремо дякую тобі! Я чекатиму на вас та ваших друзів 28 березня, разом з командою голосу країни, біля Палацу Культури о 17:00! Приходьте всі, хто хоче побажати мені успіху і підтримати свою землячку! До зустрічі."