У Мошнах відбувся вечір-вшанування пам’яті Василя Симоненка

Вівторок, 15 січня 2019 14:22
   Захід організований завідувачем музею Ганною Грицик та керівником гуртків Черкаської районної станції юних техніків Ольгою Луцик, яка і подала ідею про проведення такого заходу.
В невимушеній обстановці учасники вечора ознайомилися з життєвим шляхом та творчістю «витязя української поезії» В Симоненка.

   На вечорі звучав живий голос поета та демонструвалися відеоролики приурочені йому, твори автора у виконанні дітей дошкільного і шкільного віку, учасників фольклорного гурту «Витоки», що функціонує при музеї Т.Г.Шевченка в с.Мошни, вчителів – літераторів Мошнівської ЗОШ І-ІІІст. Преснякова.В.В. та Токаренко Н.С., директора Мошнівського будинку культури Гаврилюк Л.М.
Особливо проникливою була розповідь – спогад вчительки пенсіонерки, нині керівника Народного хору «Мошногори» Полатайко Р.І. , яка була очевидцем похоронів В.Симоненка.
Після виступів була проведена вікторина «Симоненко і Черкаси», переможці якої отримали в дарунок від музею книжечку буклет «Тарас Шевченко в Мошнах».
Заключним акордом вечора прозвучала пісня «Синові» на слова  В. Симоненка у виконанні всіх присутніх під музичний супровід юного баяніста Алхазова В.В.
Технічне забезпечення вечора та відео-фото зйомку здійснювали працівники станції юних техніків Павловим О.А, Якименко М.М., та працівник будинку культури Хижняк Г.А..
Тематико-експозиційну літературну виставку: «Україні народжений син» підготувала бібліотекар Мошнівської сільської бібліотеки Надія Левченко.
(Виставка діє в музеї Т.Г.Шевченка в с Мошни з 05.01.-19.01.2019р).

Інші новини