В Умані пройшов районний зліт колядників та щедрівників

Вівторок, 15 січня 2019 12:10
   14 січня в Умані відбувся традиційний фестиваль фольклорних дійств «Добрий вечір, Щедрий вечір». Його учасниками стали творчі колективи, хори та ансамблі з різних куточків Уманщини. У програмі фестивалю були різдвяні віншування, а також відомі українські колядки та щедрівки в автентичному виконанні.
   Цьогорічний районний фестиваль фольклорних дійств «Добрий вечір, Щедрий вечір» проходив на території державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань».
Метою проведення заходу було відродження та популяризація української обрядової та звичаєвої культури, а також виявлення та підтримка молодих виконавців.
   «Завзято, колоритно, зі справжньою українською душевністю і щирістю учасники фестивалю співали щедрівки, колядки, бажали землякам щедрих врожаїв та доброї долі, демонструючи всю чарівність та багатство народних традицій», ― зазначили у відділі взаємодії з громадськістю Уманської районної державної адміністрації.
Гостей фестивалю пригощали пирогами власного приготування господині сіл району.
Діти мали змогу відвідати майстер-клас з виготовлення різдвяних дзвіночків з глини у творчій майстерні Діда Панаса й Тараса.
Також під час фестивалю відбувся флеш-моб ― усі присутні разом заспівали колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю».