У Кам'янському заповіднику відбувся дитячий ранок, присвячений пам’яті П.І.Чайковського

Середа, 07 листопада 2018 09:58
   6 листопада 1893 року відійшов у вічність всесвітньо відомий композитор Петро Ілліч Чайковський. Тобто, цього року минає вже 125 літ як з нами немає Великого автора. Природно, що працівники літературно-меморіального музею О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського провели у День пам’яті композитора меморіальний захід. 

   На жаль, більшість сучасної молоді на даний час вважають класичну музику неактуальною, але головним так би мовити коренем такого відношення є недостатнє підґрунтя в дитинстві. Мова йдеться про те, що закладені змалку знання про музику та її різновидність в майбутньому впливають на музичні вподобання в цілому. 
   Вихователі дитячого садочку ”Смарагд”, розуміючи доцільність музичного виховання для діток, традиційно приводять дошкільнят для ознайомлення з творчістю П.І.Чайковського. Саме для них у музеї і був проведений дитячий ранок, присвячений композитору. В ході цього заходу діти ознайомилися дитинством та родиною Чайковського, почули безліч цікавих історій про нього, які без сумніву є прикладом для наслідування. Завдяки сучасному обладнанню, діти могли побачити світлини з життя композитора та почути як звучать твори Чайковського. Також дошкільнята переглянули фрагмент всесвітньо відомого балету ”Лебедине озеро” та уривок з мультфільму ”Лоскунчик”, де звучала музична композиція Петра Ілліча “Вальс квітів”.
   Після закінчення ранку дітлахи разом зі своїми вихователями та ведучим заходу – завідувачем музеєм Олександром Муштою – урочисто поклали квіти до пам’ятника П.І.Чайковського. 
Зацікавлені оченята дітей дали зрозуміти, що захід їм сподобався, а для нас, працівників музею, це говорить про те, що хоч частинку любові до класичної музики ми заклали у серця малечі. Безумовно, Петро Ілліч будучи неймовірно талановитою людиною, залишив після себе безцінний дар – свої музичні шедеври. Надіємось на те, що творча доля Петра Ілліча стане справжнім прикладом для наслідування нашими наступними поколіннями. 
   Якщо Ви, шановні кам’янчани, стомилися від буденності та хочете поринути у творчий та поетичний світ, почути неймовірні історії кохання – музей О.С.Пушкіна і П.І Чайковського чекає на Вас.

Інші новини