В Умані відома художниця презентувала персональну виставку

Вівторок, 09 жовтня 2018 14:42

У місті Умань пройшла персональна виставка художниці Наталії Семененко під назвою «Вечірнє сонце дякую за день…». В експозиції було представлено 57 картин, написаних у різних жанрах. 
Виставка картин Наталії Семененко проходила у державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» і була присвячена до ювілею талановитої уманчанки. 
«Ім’я Наталії Семененко знане у нашому місті. Її роботи яскраві, цікаві, дарують багато чудесних емоцій», ― зазначив під час відкриття виставки директор ДІАЗ «Стара Умань» Владислав Давидюк.
Не маючи художньої освіти, Наталія Семененко розпочала писати у 49 років.
За п’ять з половиною років художниця намалювала більш як півтисячі картин. Половина з них знаходиться у приватних колекціях українців та за кордоном.
Наталія Семененко багато подорожує по світу і черпає своє натхнення у мандрах. На полотнах оживають квіти, люди, пейзажі та настрої. Картини художниці сповнені красою, силою та жагою до життя.
«Коли я прокидаюсь, і у мене в душі ліричний настрій, я пишу квіти, спогади про якусь тиху річку. А якщо я встала, і у мене бадьорий настрій, хочеться чогось активного, у мене виходить зовсім інше ― наприклад, міста з їх швидким темпом життя», ― зазначила Наталія Семененко.

 


Інші новини