У селі на Чорнобаївщині відкрили сучасну танцювальну залу

Четвер, 01 березня 2018 10:51
    Сучасну танцювальну залу, на ремонт і обладнання якої корпорація «Дніпро» витратила понад 130 тисяч гривень, відкрили 27 лютого у Васютинцях Чорнобаївського району в сільському будинку культури.

Тепер діти та молодь села матимуть можливість займатися хореографією у оновленій, теплій і світлій кімнаті, обладнаній за сучасними вимогами і технологіями, повідомляє видання «Прочерк».
   За словами Васютинського сільського голови Наталії Терещенко, у селі багато обдарованих дітей, і тому потрібно докладати максимум зусиль та фінансових інвестицій, щоб створювати сприятливі умови для їх творчої реалізації. А танці виховують у дітей та молоді любов до свого народу і його традицій, любов до прекрасного. І тому дуже добре, що діти зможуть займатися в такій чудовій кімнаті, а не як раніше, в спортивному залі.