Працівники Кам’янського заповідника взяли участь у V-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції “Музей як візуальний текст культури”

Середа, 11 жовтня 2017 09:55

   Наукові співробітники Кам’янського заповідника активно проводять різноманітну дослідницьку роботу. У рік століття Української революції вже були проведені відповідні 2 тематичні науково-практичні конференції у Кам’янці, наша делегація відвідала Всеукраїнський музейний форум у Переяслав-Хмельницькому, статті наших працівників відсилались й на інші дослідницькі зібрання. 

На початку вересня у Черкаському художньому музеї відбулась у V-а Всеукраїнська науково-практична конференція “Музей як візуальний текст культури”. Кам’янський заповідник делегував на цей поважний захід своє чисельне представництво. Наукові співробітники взяли участь в пленарному та секційних засіданнях, ознайомилися з цікавими майстер-класами, обмінялися досвідом з колегами-музейниками у неформальній обстановці тощо. 

Співробітники різних відділів заповідника представили на конференції наступні праці:
Таміла Чупак – “Розвиток творчих здібностей учнів за допомогою музейних форм роботи”
Лариса Висоцька, Наталія Пугач – “Особливості створення літературно-музичної композиції” (на прикладі життя та творчості Наталії Давидової)
Олександр Мушта – “Актуалізація уваги відвідувачів за традиційної форми екскурсії”
Тетяна Джулай – “О.В.Деревко – мистецькі досягення”
   В межах науково-практичної конференції чисельна всеукраїнська делегація відвідала і Кам’янський заповідник, де люди ознайомилися з місцевими особливостями музейної роботи, прослухали змістовні екскурсії та наживо побачили символ та родзинку заповідника – літературно-музичну композицію (за участі камерного ансамблю).
Наукові працівника Кам’янського державного історико-культурного заповідника і надалі активно займатимуться дослідницькими працями, про що ви дізнаватиметесь на сторінках наших електронних ресурсів.


Інші новини