До Дня українського козацтва Черкаська філармонія готує театралізоване дійство

Середа, 04 жовтня 2017 12:45
Черкаський край – колиска українського козацтва!

   Козак в уявленні українця – це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України.
Дійсно, народ завжди поважав запорізьких козаків як легендарних лицарів, тому прагнення стати козаком було мрією кожного юнака-українця
   Ставши предметом захоплення, оспівування, запорізьке козацтво, його культура міцно увійшли складовою частиною в культуру сучасного українського народу. Черкаський народний хор, що ретельно зберігає унікальні, самобутні традиції народної пісні та обрядовості Черкаської області запрошує черкащан та гостей міста познайомитися з однією з найлегендарніших сторінок історії українського народу – козаччиною.
   Ви побачите інсценізацію обряду проводів на Січ, зможете зазирнути у світ козацького побуту, і дізнаєтесь, які випробування мав пройти юнак, щоб бути прийнятим у козацьке військо. Елементи сценічного бою на шаблях та бойового гопака відтворять буденні бойові тренування козаків. Святкування перемоги, повернення додому, вшанування Покрови, як покровительниці українських козаків та Матері-Козачки, що є уособленням Матері Божої на землі, бо саме її молитвами оберігає українських синів від смерті.

Інші новини