Делегація з Черкас відкрила в Румунії фотовиставку «Війна триває»

П'ятниця, 19 травня 2017 14:44
Делегація ГО "Об'єднання бійців реформаторів" відвідала Румунію з гуманітарною місією - відкрили фотовиставку "Війна триває" в місті Радауци, яка розказує європейцям про події на сході України.   У складі делегації, зокрема, був ідиректор державного історико-культурного заповідника "Трахтемирів" Тарас Теліженко.

«Румунській пресі, громадянам, і в першу чергу дітям, ми без прикрас доносили жахи цієї війни, її причини та суть. Це наш посильний внесок в інформаційну боротьбу з агресором, - коментують поїздку в ГО "Об'єднання бійців реформаторів" , - Започаткували висадку дубової алеї в пам'ять про наших загиблих бійців. Саджанці привезли з Черкас (велика подяка за них Державній екологічній інспекції в Черкаській області та Черкаському Держлісгоспу). Провели переговори з українською діаспорою стосовно реабілітації в Румунії учасників бойових дій. З цією метою відвідали соляну копальню, та оглянули інфраструктуру. Налагодження лікувального процесу - питання не з легких - необхідне фінансування, та вирішення інших важливих моментів, але початок зроблено. Сподіваємося на позитивне вирішення.
Не могли проїхати повз пам'ятки історії. Вражаюче сусідство сучасних технологій з відреставрованими (з допомогою Євросоюзу, та меценатів) церквами та монастирями. Радує таке ставлення румунів до своїх культурних цінностей…»