Президент України відзначив ефективну роботу черкащан у команді з організації «Євробачення-2017»

Понеділок, 15 травня 2017 15:11
Президент Петро Порошенко зустрівся з організаторами та ведучими загальноєвропейського музичного конкурсу "Євробачення 2017" та привітав їх з успішним проведенням конкурсу.

"Мої щирі поздоровлення вам усім. "Євробачення 2017" було організовано на дуже високому рівні. І це є результатом дуже ефективної координації та взаємодії вашої і нашої команд", - сказав Петро Порошенко.

Президент також відзначив величезну роботу з підготовки, організації та проведення пісенного конкурсу на належному рівні. "Це не лише питання дизайну чи творчих рішень, а також питання забезпечення безпеки для учасників та гостей. Я дуже радий, що нам вдалося все організувати на високому рівні. І це дало можливість нашим гостям почувати себе комфортно. Тисячі людей працювали над тим, щоб створити позитивний імідж України. І мені, видається, нам це вдалося зробити", - сказав Петро Порошенко.

"Попри російську агресію та російську окупацію, українці та українська влада показали свою гостинність і зробили все від них залежне, щоб організувати по-справжньому прекрасну подію", - сказав Президент та подякував співачці Джамалі за те, що вона привезла "Євробачення" до України.

"Попри побоювання скептиків щодо можливих загроз, я гордий тим, що ми зробили цю прекрасну подію. Ніхто не зміг зупинити нас", - цитує Петра Порошенка офіційний сайт Президента України.

Нагадаємо: двоє з трьох ведучих цьогорічного «Євробачення» — з Черкащини.

Черкащанин Олександр Скічко – актор, пародист, шоумен і ведучий програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна».

Уманчанин Володимир Остапчук у рідній Умані закінчив філфак педуніверситету і викладав англійську мову у місцевому аграрному університеті, а пізніше перебрався в Київ, став радіо- та телеведучим і нині веде ранкове шоу на ТБ.

А креативним директором «Євробачення-2017» був випускник  Черкаського державного музичного училища імені С.Гулака-Артемовського Сергій Проскурня   – здається, ще зовсім недавно у драмтеатрі Черкас він втілював інший проект — постановку драматичної поеми-тетралогії  Богдана Стельмаха  «Тарас» (у 3 частинах), залучав багатьох відомих черкащан у масштабний кінопроект  «Наш Шевченко» , частину сюжетів якого відзняв вже під час Євромайдану…

Eвробачення2