Відбулось засідання комісії при Черкаській ОДА з конкурсного відбору соціальних проектів неурядових організацій

Вівторок, 28 травня 2019 16:38
   28 травня 2019 року відбулось засідання комісії з конкурсного відбору соціальних проектів неурядових організацій, на якому заслухали звіти неурядових організацій про реалізацію проектів, що стали переможцями конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій у 2018 році. 

   Заступник голови комісії, член правління ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ СХІДНОГО ФРОНТУ“ Богдан Гаркуша повідомив, що в 2018 році переможцями конкурсу, що проводиться в рамках обласної програми розвитку громадянського суспільства на період до 2019 року, стали 14 проектів та запросив представників громадських і благодійних організацій поінформувати про виконання цих проектів. У роботі комісії взяв участь голова громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації Олег Скалько.
   Члени комісії заслухали, обговорили та проаналізували звіти неурядових організацій щодо ефективності виконання заходів. 
У 2018 році проекти були спрямовані на навчання проектному менеджменту та підвищення громадянської активності; соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їх сімей на місцевому рівні; діяльність у сфері культури, туризму, популяризацію української мови і народних традицій; популяризацію екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання; сприяння становленню та розвитку дітей. На їх реалізацію спрямовано 950 тис. грн з обласного бюджету. 
Комісія вирішила інформацію неурядових організацій про реалізацію соціальних проектів у 2018 році взяти до уваги. 
   3 червня заплановано засідання комісії щодо відбору кращих проектів НУО у 2019 році. Результати конкурсного відбору матимемо 10 червня. 
Обласний конкурс проводиться щороку з метою підтримки суспільно-корисної діяльності, направленої на вирішення чи пом’якшення соціальних проблем.

Інші новини