Експертна рада ОДА розглянула книговидавничі проекти

Середа, 15 травня 2019 18:29

15 травня відбулося засідання експертної ради облдержадміністрації з питань розвитку книговидавничої справи в області під головуванням заступника голови експертної ради, керівника апарату облдержадміністрації Олександра Шабатіна.

Під час засідання експертної ради розглянуто 56 видавничих проектів, із яких 27 творів місцевих авторів рекомендовано до друку коштом обласного бюджету.

Тож, і цього року на Черкащині буде видано суспільно необхідну літературу, серед якої краєзнавчі, репринтні видання, дитячі, історичні книги, літературні альманахи, збірки ліричної поезії тощо.
Ця література поповнить бібліотечні фонди закладів культури й освіти, а також буде гідно представляти наш край на Всеукраїнських заходах, виставках тощо.

Нагадаємо, що експертна рада є консультативно-дорадчим органом, завданням якого є визначення переліку авторів і творів, що пропонуються до видання в межах Програми розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2019-2023 роки, а також надання рекомендацій щодо актуальності та доцільності фінансування з обласного бюджету видань місцевих авторів.