Стрічку «Бранці Кремля» в Черкасах презентував радник Міністра інформаційної політики України Володимир Жемчугов

Четвер, 25 квітня 2019 14:09

   25 квітня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим.

   Участь у заходах також взяла Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова. Співорганізатором зустрічі виступив Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА – у заходах, зокрема, взяли участь в.о. Директора Департаменту Людмила Товстопят, та начальник відділу інформаційної діяльності Тетяна Федорова.
   Зустрічі передувала прес-конференція для місцевих ЗМІ.
   Під час заходу відбулася презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України та сучасної української літератури, присвяченої війні на Сході та подіям на тимчасово окупованих територіях.
   Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року - організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині.
З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої "ЛНР". У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці.
Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.
   У Черкасах він так само спілкувався зі студентами у форматі «відкритого мікрофона» - щиро відповідаючи на всі запитання. Разом з Володимиром Жемчуговим на зустрічі в Черкасах була і його дружина – Олена Жемчугова – та, що чекала Героя з полону і допомогла йому повернутися до повноцінного життя…

 


Інші новини