25 квітня відбудеться зустріч з радником Міністра інформаційної політики Володимиром Жемчуговим

П'ятниця, 19 квітня 2019 09:16
25 квітня 2019 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Початок – о 11:00.

Перед цим, о 10:00 запланована прес-конференція для місцевих ЗМІ (Телестудія). Участь у заходах також візьме Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.


Зустріч проходитиме у форматі «відкритого мікрофону» - кожен матиме змогу поставити своє питання. Під час заходу відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Місце проведення: Конференц-зал (бул. Шевченка, 81)

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року - організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої "ЛНР". У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.

Інші новини