Розпочався обласний конкурс проектів неурядових організацій (НУО)

Середа, 17 квітня 2019 17:22

17 квітня в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з конкурсного відбору соціальних проектів неурядових організацій.

Керівник апарату облдержадміністрації, заступник голови комісії Олександр Шабатін повідомив, що цього року на реалізацію обласної програми розвитку громадянського суспільства на період до 2019 року, в рамках якої проводитиметься конкурс, з обласного бюджету виділено 1 млн 100 тис. грн.

Обласний конкурс проводиться щороку з метою підтримки суспільно-корисної діяльності, направленої на вирішення чи пом’якшення соціальних проблем, та відбору кращих проектів НУО, спрямованих на розв’язання важливих проблем життєдіяльності області.

Взяти участь у конкурсі можуть неурядові організації – благодійні фонди чи громадські організації.

Під час засідання комісія визначила перелік пріоритетних напрямків, відповідно до яких громадські і благодійні організації зможуть подавати проекти для участі в конкурсі, а також прийняла рішення про проведення конкурсу у 2019 році та ухвалила текст інформаційного повідомлення про конкурс.

Так, у 2019 році проекти мають бути спрямовані на:

1) навчання проектному менеджменту та підвищення громадянської активності;

2) соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їх сімей на місцевому рівні;

3) діяльність у сфері культури, туризму, популяризацію української мови
 і народних традицій;

4) популяризацію екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання;

5) сприяння становленню та розвитку дітей.

Одноголосного вирішили 50 тис. грн спрямувати на проведення щорічного обласного форуму інститутів громадянського суспільства "ГРАНТуємо ЗМІНИ", а 1 млн 50 тис. грн – на конкурс.

Сума фінансування кожного поданого проекту за рахунок бюджетних коштів у будь-якому напрямку – до 100 тис. грн.

Термін виконання проекту – 2019 рік.

Комісією рекомендовано подавати не більше 2-х проектів від однієї організації.

Громадські організації та благодійні фонди можуть подавати проекти до 17 травня включно. Результати конкурсного відбору матимемо 10 червня.

Подавати проекти слід Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА (бульв. Шевченка, 185, к.150),

тел.:(0472) 37-31-31;

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (подання проекту та документів в електронному вигляді обов’язково).
Детальні умови конкурсу: