Проводиться відбір заходів Програми підтримки діяльності осередків національних творчих спілок Черкащини

Понеділок, 15 квітня 2019 14:53
   Підстава для оголошення відбору: рішення Черкаської обласної ради від 08.09.2017 № 16-21/VII „Про підтримку діяльності осередків національних творчих спілок Черкаської області на 2017-2021 роки, наказ Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації від 13.11.2017 № 121 „Про робочу групу з питань розподілу коштів на фінансування обласних творчих спілок Черкаської області“
(зі змінами)
, рішення робочої групи з питань розподілу коштів на фінансування обласних творчих спілок Черкаської області (протокол від 15.04.2019 № 1).

Основні скорочення:

ОНТС осередки національних творчих спілок: добровільне об’єднання професійних творчих працівників відповідного фахового напряму в галузі культури та мистецтва, яке має фіксоване членство і діє на підставі статуту
та які внесені до реєстру неприбуткових організацій, що підтверджено податковими органами;

захід ОНТС – комплекс взаємозв’язаних у просторі та часі заходів організаційного, економічно-фінансового та іншого характеру, направлених
на сприяння розвиткові професійної, мистецької, літературно – художньої творчості, підтримки творчих спілок, розроблений силами ОНТС і поданий на розгляд робочої групи з питань розподілу коштів на фінансування осередків національних творчих спілок Черкаської області для отримання коштів заходу.

Мета та завдання проведення відбору:

створення належних умов для виконання осередками національних творчих спілок статутних завдань;

відбір кращих заходів обласних осередків національних творчих спілок, спрямованих на розвиток національної літератури, культури та мистецтва, збереження та збагачення національної культурної спадщини регіону.

Максимально можливі обсяги бюджетного фінансування заходів:

сума фінансування кожного поданого заходу за рахунок бюджетних коштів – до 30,0 тис. грн.

Вимоги до організацій, що можуть подавати проекти заходів на засідання робочої групи: організація має бути юридичною особою з неприбутковим статусом; сфера діяльності організації має включати територію Черкаської області.

Вимоги до форми подання проектів заходів: для участі у відборі ОНТС подають на реєстрацію секретарю робочої групи в паперовому та електронному вигляді:

заявку на участь у відборі заходів ОНТС разом із реєстраційною карткою, описом проекту, кошторисом, інформацією про діяльність ОНТС обсягом до двох друкованих сторінок, за наявності, інформацією про партнерські організації, залучені до реалізації заходу, листами підтримки українською мовою в закритому конверті, проштампованому печаткою організації.

Перелік необхідних документів, що мають подаватися з проектами заходів:

копії: виписки про державну реєстрацію ОНТС, статуту організації, довідки про внесення ОНТС до реєстру неприбуткових організацій, за наявностізвіту до податкового органу за попередній фінансовий рік.

Датування початку та закінчення приймання документів:

Початок приймання документів 17 квітня 2019 року.

Закінчення приймання документів 7 травня 2019 року.

Термін засідання робочої групи та опублікування результатів засідання:

Розгляд робочою групою поданих документів – 20 травня 2019 року.

Опублікування результатів відбору – 21 травня 2019 року.

Термін виконання заходів – 2019 рік.

Адреса, контактні телефони та розпорядок роботи відповідальної за приймання документів особи:

бульвар Шевченка, 185, к. 107, м. Черкаси;

телефон: (0472) 33 53 00;

електронна адреса: cultura-03@ukr.net (подання документів в електронному вигляді обов’язково).

Розпорядок роботи:

понеділок, вівторок, середа, четвер: 09.00 – 18.15,

п’ятниця: 09.00 – 17.00,

обідня перерва: 13.00 – 14.00.