Запрошуємо видавців, друкарні, книгарні та місцевих авторів до участі у творчому конкурсі

Середа, 27 березня 2019 18:05
   Запрошуємо бажаючих взяти участь у щорічному обласному огляді-конкурсі видавничих організацій.
Конкурс покликаний підвищити рівень авторських доробків та книговидавничої справи в області, поліпшити якість художньо-поліграфічного виконання друкованої продукції, активізувати розповсюджувачів української книги.

Номінації конкурсу:

І. „Краща книга місцевого автора“

ІІ. „Краща видавнича організація“

ІІІ. „Краще поліграфічне підприємство“

IV. „Краща книгорозповсюджувальна організація“

Матеріали на огляд-конкурс подаються за підписом керівників видавничих організацій, поліграфічних і книгорозповсюджувальних підприємств, авторів книг до Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації особисто або на поштову адресу: 18001, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. 151, з поміткою „Огляд-конкурс видавничих організацій“. Довідки за тел.: 37-30-67.