Черкащан запрошують взяти участь у обласному конкурсі читців «Тарасова вершина»

Понеділок, 25 лютого 2019 15:18

Обласний конкурс читців «Тарасова вершина», присвячений 205-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

Мета конкурсу-популяризація жанру художнього читання, гідне вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка, популяризація української культури, народних традицій, сприяння розвитку вітчизняного мистецтва, формування патріотичної свідомості дітей та молоді.

Умови та порядок проведення конкурсу.

До участі в конкурсі запрошуються дорослі аматори, читці-учнівська молодь, студенти вищих та середніх навчальних закладів.

Вимоги до конкурсної програми:
а) твір Т. Г. Шевченка;
б) авторські твори.
Тривалість конкурсної програмидо 5 хвилин.
Виступи учасників оцінюються за такими номінаціями:
- аматорські колективи;
- діти;
- учнівська молодь;
- студентська молодь;
- дорослі;
- авторські твори.

Заявки на участь у конкурсі необхідно надіслати Комунальній установі «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Черкаської обласної ради до 1 березня 2019 року за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 18. Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
За рішенням журі переможці конкурсу нагороджуються дипломами та грамотами.

на участь у обласному конкурсі читців «Тарасова вершина»,
присвяченому 205-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

(05 березня 2019 pоку, м. Черкаси)
Прізвище, імя та пo батькові читця _____________________________________________________________