У обласній бібліотеці для дітей відкрилась виставка картин із вовни

Середа, 06 лютого 2019 11:29
   Черкащан та гостей міста запрошують на персональну виставку картин Лідії Чернюк «Дива із вовни», яка упродовж місяця діятиме у Черкаській обласній бібліотеці для дітей (вул. Святотроїцька, 24).

Автор експозиції – пані Лідія працює у позашкільному навчальному закладі «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради і передає знання свого захоплення дітям на заняттях гуртка «Валяниця».
   На розгляд жителів та гостей міста представлено 26 картин у техніці «вовняна акварель». Картини, написані на полотні фарбами, ні для кого не дивина. А от картина, намальована вовною, без фарби і пензля – це вже щось захоплююче! Техніка «вовняна акварель» називається саме так тому, що картина малюється за допомогою пасм кольорової вовни, які, накладаючись одна на одну, утворюють, мов би, мазки фарби. Такі мистецькі роботи дуже популярні.
«Намальовані» вовною картини випромінюють особливу енергетику. Пейзажі, птахи, натюрморти і величезна кількість квітів супроводжують сюжети картин Лідії Валентинівни.
Запрошуємо всіх цінителів мистецтва насолодитися теплом і красою вовняних виробів та отримати неабиякий заряд позитивної енергії, поринути у дивовижний світ фантазії і творчості, повідомляють у Багатопрофільному молодіжному центр

Інші новини