Понад тисяча книг двохсот найменувань: обласна бібліотека для дітей отримала масштабне поповнення фондів

Четвер, 31 січня 2019 12:00
   1133 примірники, 199 назв новеньких, популярних, цікавих книжок з’явилися в бібліотеці за кошти, виділені в межах Програми поповнення бібліотечних фондів у Черкаській області на 2018 – 2023 роки, затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 22.11.2018 № 26-23.
Це перше з 2010 року масштабне поповнення фонду бібліотеки за рахунок обласного бюджету. Полиці вдалося збагатити найсвіжішими бестселерами українських та зарубіжних письменників, якісними виданнями класики, що вивчається за шкільною програмою, та популярними серед дітей і підлітків історіями, що їх раніше в нас бракувало. Фонд поповнили книжки з «Видавництва Старого Лева», «Школи», «Тези» та видавництва «Знання». Уже незабаром можна буде взяти в бібліотеці прославлені твори Наталії Щерби, Галини Вдовиченко, Сашка Дерманського, Надії Гербіш, Клауса Гаґерупа, Джеремі Стронґа, Ульфа Старка та інших, не менш відомих і майстерних авторів. Детальніше із цими багатствами пропонуємо невдовзі ознайомитися в рубриці «Радимо прочитати» (розділ «Книжкові новинки») на нашому сайті: http://chobd.ck.ua/…/i/2011-11-22-13-22-32/knizhkovi-novinki.