На літературно-мистецькому вечорі в Черкасах нагородили переможців Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка

Четвер, 10 січня 2019 18:49
   10 січня в Черкаській обласній філармонії відбувся літературно-мистецький вечір «Я прийшов, щоб із вами жити» - з нагоди 84-ї річниці від дня народження Василя Симоненка.

Перед присутніми з вітальними словами виступив голова обласної організації Спілки письменників України Володимир Поліщук, після чого нагороди переможцям конкурсу вручав заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв.
Диплом лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка «За кращу першу поетичну збірку» отримав поет з смт Хороша Житомирської області Сергій Сіваченко – за збірку «Еволюція на граніті». Дипломом «За кращий художній твір» нагороджена черкащанка Людмила Тараненко – за книгу «Стоїть душа перед порогом».
Захід продовжився святковим концертом.