Дітям з колегіуму «Берегиня» організували у «Черкасиоблкіно» тематичну зустріч до Дня волонтера і Дня Збройних Сил України

Четвер, 06 грудня 2018 09:45
    Гамірно було 5 грудня у кінозалі Комунального підприємства «Черкасиоблкіно». У Всесвітній День волонтера та напередодні Дня Збройних Сил України, в рамках програми з національно-патріотичного виховання, більше сотні малюків 1-4 класів Черкаського колегіуму «Берегиня» прийшли на зустріч з директором Обласного Центру національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Олександром Поліщуком та військовим капеланом отцем Назарієм.


Короткий екскурс в історію формування українського війська, зокрема, і в час нинішнього протистояння російській агресії проти України, викликав чималий інтерес у школярів. Діти поставили чимало питань до виступаючих і зробили багато добрих побажань волонтерам та воїнам-українцям, котрі боронять нині державу. А далі малюки із цікавістю переглянули український мультиплікаційний фільм.

Подібний формат зустрічей із школярами черкащини «Черкасиоблкіно» використовувало і раніше, планує робити це і в перспективі – тож запрошує бажаючих до співпраці.

Інші новини