Триває робота по формуванню нового складу громадської ради при Черкаській ОДА

Середа, 05 грудня 2018 08:57
   3 грудня 2018 року відбулося третє засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації, на якому планувалося розглянути документи інститутів громадянського суспільства, поданих для участі їх представників в установчих зборах, список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та організаційні питання проведення установчих зборів.

На початку засідання присутні представники громадських організацій, які не подали заяви для участі в установчих зборах до ініціативної групи, звернулися щодо забезпечення участі більш широкого кола активної громадськості у роботі чергового скликання громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації шляхом подовження терміну подачі документів до ініціативної групи.
Після обговорення порушеного питання щодо відповідності таких дій вимогам, встановленим Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, деякі члени ініціативної групи повідомили про складення повноважень члена ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 08.10.2018 № 767.
У зв’язку з цим голова ініціативної групи Фоміна Н. М. заявила про неможливість проведення засідання ініціативної групи та установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації і повідомила про складення повноважень голови.
   Всього до ініціативної групи надійшли заяви від 62 інститутів громадянського суспільства про участь їх делегованих представників в установчих зборах та 1 заява була подана з недотриманням строків, встановлених ч. 9 п. 8 Типового положення.