Сьогодні в Черкасах відбулось засідання Ради регіонального розвитку

П'ятниця, 30 листопада 2018 16:04
Сьогодні в Черкаській обласній державній адміністрації відбулось засідання Ради регіонального розвитку, яке було розширене за рахунок представників ОТГ. Основним завданням стала підготовка Перспективного плану розвитку області на 2019-2021 роки.

-       Основною метою роботи Ради є налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації, управління регіональним розвитком та вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіону, - наголосив на засіданні голова ОДА. - Зараз в області діє Стратегія розвитку до 2020 року. Сьогодні з'являються нові програми, проекти, які необхідно врахувати під час розробки Перспективного плану, який буде чіткий, зрозумілий та пооб’єктний. По суті цей план – це певна актуалізація нашої стратегії. Його необхідно широко обговорити в громадах та затвердити на засіданнях районних Рад регіонального розвитку. Потрібно мати чітке розуміння по об'єктах – щодо доцільності їх створення, призначення, джерел фінансування та тих, з ким ви будете їх впроваджувати. Сьогодні ми обговорили напрямки нашої подальшої роботи щодо формування Перспективного плану
розвитку області на 2019–2021 роки.


За підсумками засідання Ради голова Черкаської ОДА дав доручення створити подібні ради при районних державних адміністраціях області. На засіданнях цих рад мають бути обговорені питання формування Перспективних планів розвитку районів на 2019-2021 роки.

До 2 лютого 2019 року в ОДА ці плани буде узагальнено.

До 8 лютого 2019 року має бути підготовлено проект Перспективного плану розвитку області на 2019-2021 роки.


Інші новини