Представників інститутів громадянського суспільства запрошують взяти участь в установчих зборах зі створення громадської ради при Черкаській ОДА

Четвер, 11 жовтня 2018 09:44
10 жовтня в облдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації. Цей орган має об’єднати громадські організації, які представляють інтереси тих чи інших категорій населення, аби доносити свої думки і пропозиції до влади.

Обрана головою ініціативної групи Наталія Фоміна, керівник Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної Ліги, зазначила, що у своїй роботі ініціативна група керуватиметься вимогами Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

На своєму засіданні ініціативна група визначила дату проведення установчих зборів, затвердила текст повідомлення про проведення установчих зборів та зразки документів для участі в них.

Представник ініціативної групи, директор громадської спілки „Агенція підтримки підприємництва та інвеcтицій“ Євгеній Глєбов, з досвіду роботи попереднього складу громадської ради, порекомендував залучати до участі в установчих зборах тих представників громадських організацій, які активно працюють і хочуть брати участь у роботі громадської ради.

Для того, щоб стати делегатом установчих зборів щодо обрання нового складу громадської ради при ОДА, варто подати заяву та перелік необхідних документів, а саме: рішення інституту громадянського суспільства (ІГС) про делегування визначеного кандидата на обрання до складу громадської ради; біографічну довідку делегованого представника; копії документів про реєстрацію ІГС; згоду на обробку персональних даних; інформацію про результати діяльності ІГС протягом року (у разі, коли ІГС працює менше року, ‒ за період діяльності); відомості про місцезнаходження та контакти ІГС.

Зазначені папери слід подавати за адресою: 18000, м. Черкаси, бульвар Т.Г.Шевченка, 185, к. 150, з 09.00 до 17.00.

Електронні копії документів направляються на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у повідомленні вказати: «Про кандидатуру до складу ГР»).

Документи приймаються до 10 листопада 2018 року.

Самі ж установчі збори відбудуться 11 грудня 2018 року.

Детальні умови участі тут: http://ck-oda.gov.ua/hromadska-rada/ (Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації від 10.10.2018)