"Школа успіху" при обласній бібліотеці допомагала молоді з вибором професії

Понеділок, 17 вересня 2018 17:13
15-16 вересня в рамках святкування Дня міста на базі Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка працювала "Школа успіху. Черкаси-2018" для молоді віком від 14 до 18 років.
Організатори освітнього проекту – випускники «Школи успіху» від Klitschko Foundation Ірина Ніколаєнко та Костянтин Сандуца за підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, молодіжно- ресурсного центру та ТОВ «АЕРОБУМ».

«Школа успіху» допомагає підліткам знайомитися з правилами ведення бізнесу, соціальних та комерційних проектів та зробити свідомий вибір майбутньої професії. У роботі цьогорічної «Школи успіху» брали участь спікери Марія Муленко, Марина Побережна, Ксенія Скарлецька, Валентин Чернявський, Ярослав Кулій, Анастасія Пишна, Юрій Терещенко. Під їх керівництвом учасники проекту вчились працювати в команді, розробляли власні проекти та обговорювали їх з відомими бізнесменами та громадськими діячами, презентували власні ідеї.