Сьогодні відбулось засідання новоствореної атестаційної комісії

Четвер, 06 вересня 2018 15:11

У приміщенні Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського 6 вересня відбулося перше засідання новоствореної атестаційної комісії Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації.

З 1 вересня 2018 року набрало чинності Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) сфери культури, затверджене наказом Міністерства культури України від 12.07.2018 № 628.

Цьому передувала копітка робота працівників Міністерства культури України, управлінь і департаментів обласних державних адміністрацій, методичних та навчально-методичних установ, мистецьких навчальних закладів.

Під час підготовки Положення відбулося активне громадське обговорення цього нормативно-правового акту, проводилися консультації з Профспілкою працівників культури України.

У Положенні враховані зауваження та пропозиції викладачів та керівників мистецьких навчальних закладів.

Працівники нашого департаменту брали участь в роботі наради з питань атестації педагогічних працівників закладів (установ) сфери культури у 2018/2019 навчальному році та з інших питань функціонування культурно-мистецької освіти, яка проходила 29 серпня 2018 року в Києві.

А наступного дня, 30 серпня, проведено обласну нараду директорів мистецьких навчальних закладів, учасники якої мали можливість докладно розглянути пункти наказу Міністерства культури України з питань атестації педагогічних працівників, отримати роз’яснення окремих пунктів Положення, у тому числі строки атестаційних процедур,  повноважень атестаційних комісій і підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Наказом Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації від 04.09.2018 № 107 утворено атестаційну комісію Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю та затверджено її персональний склад.

Результатом першого засідання атестаційної комісії стало обрання заступником голови атестаційної комісії начальника управління культури Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації В’ячеслава Нечитайла, а секретарем – завідувача навчально-методичного відділу закладів культури і мистецтв Комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Черкаської обласної ради Євгенію Топор.

Також затверджено офіційну адресу електронної пошти для надходження атестаційних матеріалів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Голова комісії Олександр Шабатін у заключному слові наголосив, що документи претендентів на атестацію мають надходити тільки на затверджену атестаційною комісією адресу електронної пошти.

Останній день подання документів –15 жовтня 2018 року.

На наступному засіданні комісія розгляне списки претендентів на атестацію, питання перенесення строків атестації для тих, хто має поважні причини, визначені законодавчо, та затвердить графік проведення атестації.

З наказом про утворення атестаційної комісії і затвердження її персонального складу та протоколом засідання комісії можна ознайомитися на офіційному сайті Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю за посиланням: https://culture.ck-oda.gov.ua/atestatsiia-mystetskykh-navchalnykh-zakladiv .