На Черкащині вшанували пам'ять великого Кобзаря

Понеділок, 12 березня 2018 10:24

Тараса Шевченка вшанували на Черкащині. 9 березня минає 204 роки від дня народження Кобзаря. Пам’ятні заходи відбулися в Моринцях і Шевченковому, що на Звенигородщині.

Очільник області подякував землякам Великого Кобзаря за збереження пам’яті про нього. Він наголосив, що цей рік на Черкащині оголошено роком української мови. Мовляв, українці пам’ятають свою історію, знають свою мову і шанують своїх героїв.

– Тарас Григорович може пишатися своїми нащадками – нашими героїчними воїнами, нашими героїчними волонтерами та тисячами інших патріотів, – сказав Юрій Ткаченко. – Такі ж мужні, такі ж незламні, із вірою в українців і в Україну. Винятково від нас залежить наша свобода. Та, про яку так мріяв Тарас Шевченко. Пам’ятаєте його: «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає». Саме це не дозволяє нам зупинитися на півдорозі. Ми здатні у своїй єдності утвердити успішну Україну!

Пам’ятні заходи продовжились наступного дня в Каневі. Участь у них взяв, зокрема, міністр культури України Євген Нищук.