Музейна кімната «Робочий кабінет Василя Симоненка»

Музейну кімнату «Робочий кабінет Василя Симоненка» відкрито 8 січня 1998 року з нагоди річниці від дня народження відомого українського поета та журналіста у приміщенні редакції обласної газети «Черкаський край». Експозиція розмістилась у відтвореному робочому кабінеті, в якому працював кореспондентом Василь Симоненко у 1957-1960 рр.


З нагоди 80-річчя від дня народження поета та журналіста була відкрита нова експозиція, початок якої – вестибюль редакції газети «Черкаський край».

Відвідувачі зможуть ознайомитись з оригінальними фотографіями, документами з історії газет «Черкаська правда» (нині «Черкаський край») та «Молодь Черкащини», відомих черкаських журналістів, які об’єдналися у Спілку журналістів України, створену у 1958 році.

У робочому кабінеті В.Симоненка представлені його особисті речі, фотографії, рукописи та журналістські нотатки, друковані видані в різні роки різними мовами та книги з особистої бібліотеки, якими він користувався під час роботи.

Окрасою експозиції є меморіальні речі: робочий стіл та стілець, настільна лампа, телефонний апарат, друкарська машинка, плащ та капелюх. Тут можна почути голос Василя Симоненка, який читає свої твори.

Експозицію можна відвідати щоденно, крім суботи та неділі

з 10.00 до 18.00 год.