Музей-садиба Героя України В'ячеслава Чорновола

Садиба-музей В.М.Чорновола - Героя України, відомого політичного діяча розміщена в будинку, де проживали його батьки (с.Вільховець Звенигородського району). Цей будинок було подаровано Черкаському обласному краєзнавчому музею сестрою В'ячеслава Максимовича - Валентиною Максимівною.

2007 року, з нагоди 70-річчя від дня народження видатного політичного та громадського діяча наукові працівники Черкаського обласного краєзнавчого музею створили експозицію, яку урочисто відкрили у ювілейні дні.

Відвідувачі мають змогу ознайомитись з оригінальними інтер'єрами кімнат будинку, унікальними фотографіями, документами, книгами, особистими речами родини Чорноволів.

У 2012 році музейна колекція значно поповнилась новими матеріалами, які демонструються в експозиції.

Музей відвідують соратники В’ячеслава Чорновола, державні та політичні діячі та гості із зарубіжних країн, учні, студенти, молодь

Музей приймає відвідувачів

щоденно, крім понеділка