Черкаський художній музей запрошує 20 квітня о 13.00 на інтерактивне заняття «Про що розповідає українська писанка?»

У рамках музейної програми «Родинне коло» пропонуємо Вам усією родиною відвідати заняття «Про що розповідає українська писанка?»

Писанка – маленький символ нашого життя. Кажуть, що у світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки.
Напередодні Великодня пропонуємо Вам дізнатися:
•  чим відрізняються крашанки, крапанки і дряпанки;
•  коли і як правильно виготовляти писанки;
•  що для цього потрібно;
•  що означають кольори, знаки та символи на писанках;
•  чи можна змінювати ці візерунки;
•  які існують українські традиції, пов’язані з писанкарством та великодніми святами.

Заняття буде проведене в ігровій і пізнавальній формі вікторини, яке буде цікаве як дорослим, так і малечі. Кожному дарунок на згадку – писанка-витинанка.

Запрошуємо  до музею отримати передсвятковий настрій та більше дізнатися про традиції та мистецтво свого народу.
Заняття проведе старший науковий співробітник музею Марина Бугеря.

Вартість: 20 грн.
Додаткова інформація за тел.: 33-46-81